اخبار و مقالات

طراحی مبلمان اداری مدرن و نکاتی که در ارتباط با آن باید بدانید

 اگر دوست دارید محیط کسب و کار شما مدرن و امروزی باشد، اولین گام این است که تفکر چارچوبی و سنتی را کنار بگذارید. در کسب و کارهای امروزی دیگر خبری از میزهای کاری نیست.

طراحی مبلمان اداری: اگر دوست دارید محیط کسب و کار شما مدرن و امروزی باشد، اولین گام این است که تفکر چارچوبی و سنتی را کنار بگذارید. در کسب و کارهای امروزی دیگر خبری از میزهای کاری خسته کننده و محیط خشک و جدی نیست؛ بلکه همه کارمندان به شکل اعضای یک گروه یا تیم بخشی از کارها را پیش می‌برند، از این رو در طراحی مبلمان اداری برای این کسب و کارها نیز باید دقت کافی اعمال شود.

برای آشنایی با نحوه‌ی چیدمان سازمان‌های امروزی می‌توانید نگاهی کلی به طراحی داخلی شرکت گوگل داشته باشید. با بررسی این شرکت‌های موفق و معروف دنیا متوجه می‌شوید که محیط کاری امروزی از حالت خشک و جدی خود خارج شده است. بنابراین راحتی و صمیمیت کارکنان خود را به عنوان اولویت کار خود قرار دهید.

اگر حوزه‌‌ی فعالیت شما به گونه‌ای است که رعایت حریم خصوصی از اولویت‌های اساسی است، می‌توانید طراحی مبلمان اداری شرکت خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که قسمت بالای صندلی حالت قوسی شکلی داشته باشد. در این مدل میز کوچک مجزایی برای قرارگیری لپ تاپ تعبیه شده است. این مدل صندلی آرامش خیال کارمندان شما را تضمین می‌کند، به گونه‌ای که کارکنان می‌توانند در نهایت آرامش و آسودگی مراحل کار خود را پیگیری کنند.

احتمالا به عنوان مدیر مجموعه یا سرگروه تیم گاهی نیاز داشته باشید که در گوشه‌ی دنجی به بررسی عملکرد پروژه‌های خود بپردازید. برای این منظور می‌توانید میز زاویه‌داری برای خود سفارش دهید. به منظور تمرکز بیشتر می‌توانید میز اداری و کمد فایلی را نیز در اتاق خود تعبیه کنید تا به راحتی به پرونده‌ی پروژه‌ها و داده‌های آن‌ها دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *